Image Alt

O firmie

ZAUFANIE

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego „Mój Dom” S.A. działa w branży budowlanej od 1996 roku. Oprócz działalności podstawowej spółka jest również współwłaścicielem dwóch nowoczesnych zakładów produkujących bloczki silikatowe: SIL-PRO Bloczki Silikatowe Sp z o.o. i SIL-PRO Warszawa Sp. z o.o.

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w budownictwie WPBM „Mój Dom” S.A. podjęło decyzję o rozszerzeniu działalności produkcyjnej o kolejny segment – prefabrykację. W podwrocławskiej Miękini powstał najnowocześniejszy w Polsce, a zarazem jeden z najnowocześniejszych w Europie zakład prefabrykacji elementów betonowych.

Strategia

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej połączyliśmy ze stabilną strategią inwestycyjną. Klientom gwarantujemy wysoki standard wykonania budynków i mieszkań, co bezpośrednio przekłada się na komfort i jakość życia. Oferowane przez nas inwestycje zlokalizowane są w pobliżu parków i terenów zielonych, a także centrum miasta.

Naszym celem jest tworzenie miejsc, które pozwalają w pełni korzystać z możliwości, jakie daje życie w mieście. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno mieszkania, jak i lokale usługowe oraz powierzchnie biurowe. Każda z oferowanych przez nas nieruchomości ma dogodną lokalizację i znajduje się w niedalekiej odległości od sklepów, punktów usługowych czy rekreacyjnych.

Certyfikaty

Od 2003 roku jesteśmy członkiem Krajowej Izby Budownictwa. W roku 2004 zostaliśmy członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, w którego skład może wejść tylko godny zaufania deweloper. Wrocław dzięki temu zalicza się do grona miast, gdzie działają sprawdzeni inwestorzy. Wszyscy deweloperzy zrzeszeni w PZFD stosują zasady Kodeksu Dobrych Praktyk, opracowanego we współpracy z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Jesteśmy nagradzani zarówno w regionalnych jak i krajowych rankingach, zdobywając tytuły m.in. Gazeli Biznesu, Przedsiębiorstwa Fair Play czy Dolnośląskiej Budowy Roku.

Polski Związek Pracodawców Budownictwa wielokrotnie nadawał nam Certyfikat Dewelopera – dokument poświadczający rzetelność i wiarygodność firm deweloperskich, działających na krajowym rynku nieruchomości.

W 2024 roku dołączyliśmy do Stowarzyszenia Producentów Betonów w sekcji Prefabrykacja.

Green Code dla zrównoważonego budownictwa mieszkaniowego

Green Code jest innowacyjnym i zrównoważonym systemem budowlanym, który składa się z izolowanych elementów ściennych oraz zoptymalizowanych akustycznie stropów. Cały system jest skierowany bezpośrednio do architektów, deweloperów i inwestorów. Dla zakładów produkujących prefabrykaty betonowe system Green Code oferuje wszechstronny serwis i szkolenia, stały rozwój produktów, komponentów i aprobat, jak również stałe wsparcie jakościowe poprzez normy, wytyczne i dokumentację.

Budynki Green Code charakteryzują się skróconym czasem budowy oraz optymalizacją termiczną, klimatyczną i akustyczną. Ponadto cała technologia budowlana może być zintegrowana z przetestowanymi i dopuszczonymi na całym świecie prefabrykatami betonowymi.

-birgitkoell _ fotografie_3_begruent --resize3000
001_DSC8175 --resize3000
Keller_Diepoldsau_Peter__MG_6799_800_801 --resize3000
016_DSC8230kl --resize3000
Residence Eva 004 --resize3000
Residence Eva 007 --resize3000